Vitacomplex™

Borelioza

Badanie pozwala wykryć zakażenia odkleszczowe połączone zwykle z boreliozą.

Borelioza\ MORA® Nova\ Nowość!

Borelioza to problem bardzo poważny . Non stop jest wzrost zachorowań na tę chorobę. Pacjenci z boreliozą i jej pochodnymi (babesia, bartonella) są w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ wiedza na temat schorzenia oraz badań diagnostycznych jest bardzo mała.Choroba ta jest mylona z innymi schorzeniami. Tam, gdzie zawodzi medycyna konwencjonalna, może przydatna być medycyna naturalna, która uważana jest za jedną ze skutecznych naturalnych metod leczenia boreliozy.

W naszym Gabinecie Vitacomplex™ w Gliwicach ul.Dubois 8 wykonujemy kompleksową ocenę całego organizmu. Aparat MORA® Nova to najnowszy aparat z rodziny Mora®, który znajdziecie Państwo tylko w naszym gabinecie – umożliwia postawienie diagnozy m.in. pod kątem boreliozy i jej koinfekcji oraz wspomaganie leczenia poprzez terapie naturalną biorezonansem MORA® .

Odblokować nadzieję w walce z boreliozą w Vitacomplex™ w Gliwicach!

Borelioza, złożona i często wymagająca choroba, znajduje nowego sprzymierzeńca w postaci terapii biorezonansowej w Vitacomplex™. Nasze najnowocześniejsze podejście ma na celu zapewnienie ulgi osobom zmagającym się ze skutkami boreliozy.

Borelioza, przenoszona przez ukąszenia kleszcza, może objawiać się różnymi objawami wpływającymi na układ nerwowy, stawy i ogólne samopoczucie. Vitacomplex™ wprowadza terapię biorezonansową, nieinwazyjną metodę wykorzystującą częstotliwości elektromagnetyczne organizmu w celu przywrócenia równowagi i stymulacji naturalnych procesów gojenia.

Nasi wykwalifikowani praktycy w Vitacomplex™ wykorzystują najnowocześniejszą technologię, aby dostosować sesje biorezonansu specjalnie do wyjątkowych wyzwań, jakie stwarza borelioza. Identyfikując i harmonizując brak równowagi w polu energetycznym organizmu, terapia biorezonansowa ma na celu złagodzenie objawów, wspomaganie powrotu do zdrowia i zwiększenie ogólnej witalności.

Zlokalizowane w Gliwicach nasze centrum jest latarnią nadziei dla osób poszukujących alternatywnych i komplementarnych metod leczenia boreliozy. Terapia biorezonansowa w Vitacomplex™ jest częścią naszego zaangażowania w zapewnianie kompleksowej, spersonalizowanej opieki, która wspiera jednostki w ich drodze do dobrego samopoczucia.

Jeśli Ty lub ktoś bliski radzi sobie ze złożonością boreliozy, rozważ terapię biorezonansową w Vitacomplex™ w Gliwicach. Poznaj holistyczne i innowacyjne podejście, które ma na celu przywrócenie harmonii i witalności. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać możliwości terapii biorezonansowej jako uzupełnienia planu leczenia boreliozy. Twoja podróż do dobrego samopoczucia zaczyna się tutaj, w Vitacomplex™.

Umów się na wizytę już dzisiaj!

+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na co dzień!

Chociaż niektóre osoby zgłaszają pozytywne doświadczenia z biorezonansem i terapią ozonową, niezwykle ważne jest, aby priorytetowo potraktować konsultację z wykwalifikowanym lekarzem. Konwencjonalne podejścia medyczne, poparte dowodami naukowymi, powinny być pierwszym wyborem w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Biorezonans i terapię ozonem można uznać za opcje uzupełniające, należy jednak podchodzić do nich ostrożnie i pod okiem licencjonowanego pracownika służby zdrowia.