Vitacomplex™

Szkolenia

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla nauczycieli, dla rad pedagogicznych, terapeutów, psychologów, pedagogów, socjoterapeutów, asystentów osób niepełnosprawnych oraz studentów kierunków pedagogicznych i psychologicznych. Wprowadziliśmy również szkolenia BEAUTY jak i szkolenia BUSINNES.

Vitacomplex™ firma szkoleniowa skupia się na tworzeniu rzetelnych, merytorycznych szkoleń dla biznesu, branży beauty i psychologii.

Jesteśmy zespołem Trenerów i Konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dbamy o jakość realizowanych projektów, znacznie bardziej niż o ich ilość, dając Klientom wsparcie na każdym etapie procesu – od badania potrzeb po ewaluację.

W naszej firmie szkoleniowej doskonale rozumiemy, że szkolenia to inwestycja – czasu i energii. Dlatego po zakończonym szkoleniu pozostajemy w kontakcie z Klientami, dajemy im możliwość dodatkowych konsultacji. Jesteśmy otwarci na innowacje i ciągłe doskonalenie naszych usług. Staramy się wprowadzać nowe metody i narzędzia, które mogą zwiększyć efektywność szkoleń i dostarczyć jeszcze większą wartość każdemu partnerowi, z jakim współpracujemy.

Działamy z pasją i zaangażowaniem. Nasza praca to przede wszystkim dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz dbanie o rozwój naszych klientów i ich organizacji. To czyni nas wyjątkową firmą szkoleniową w Gliwicach.

Potrafimy dostarczyć wartościową wiedzę i praktyczne narzędzia. Posiadamy również umiejętności pedagogiczne, psychologiczne i komunikacyjne, które pozwalają nam efektywnie przekazywać posiadane informacje.

Jeśli szukasz szkoleń biznesowych, psychologicznych oraz z branży beauty zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szkolenia z różnych obszarów, Arteterapia, Zarządzanie w biznesie, Szkolenia kosmetyczne, Efektywność osobista, Kompetencje menedżerskie, Administracja publiczna oraz Zagadnienia prawne.

Nasze szkolenia nakierowane są na kompetencje pozwalające stać się partnerem w biznesie. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi jest kluczowe dla sukcesu każdej organizacji, bo organizacja to ludzie. Pokazujemy Uczestnikom szkoleń jak rekrutować kandydatów i przeprowadzać ich skuteczną selekcję, jak kierować ich ścieżkami kariery czy budować programy talentowe. Realizujemy warsztaty w obszarze zarządzania wynagrodzeniami, opisów stanowisk pracy oraz wartościowania.

To wszystko ma duże znaczenie dla sprawnego funkcjonowania praktycznie każdego przedsiębiorstwa.

Rozwijanie własnych umiejętności przekłada się na większą produktywność, organizację czasu, skuteczne zarządzanie zadaniami i szybsze osiąganie celów. Priorytetyzacja, skuteczna komunikacja, zarządzanie stresem to obszary, w których możemy pomóc Tobie i Twoim pracownikom.

Efektywne przywództwo i zarządzanie, to umiejętności, których nauczysz się z nami. Właśnie one mają kluczowe znaczenie dla osiągania sukcesów organizacyjnych. Dobrze wyszkolona kadra menadżerska to skutecznie funkcjonujący zespół, efektywny i zaangażowany. Podczas szkoleń dla kierowników uczymy się jak delegować zadania, rozliczać cele, motywować, dyscyplinować czy rozwiązywać konflikty.

Sektor publiczny ma swoje specyficzne wymagania i potrzeby. Dzięki doświadczeniu naszych Trenerów łączymy je z najlepszymi praktykami rynku biznesowego, specyfikę pracy w Jednostkach Administracji Publicznej

Szkolenia z zagadnień prawnych są ważne dla firm – posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu prawa pozwala uniknąć nieprawidłowości i konfliktów w działalności przedsiębiorstwa. Nasze szkolenia obejmują takie tematy jak reklamacje, prawo pracy, ochrona danych osobowych czy umowy handlowe.

Umów się na szkolenie
już dzisiaj!
+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na codzień!

Twój problem – pomożemy Ci go rozwiązać.

Usługi terapeutyczne prowadzimy w postaci sesji indywidualnych oraz grupowych.