Vitacomplex™

BIOREZONANS

Biorezonans

Terapia stosowana jest na całym świecie i cieszy się uznaniem oraz znakomitą opinią z uwagi na wysoką skuteczność i liczne sukcesy terapeutyczne. To zindywidualizowana medycyna regulacyjna, skuteczna w terapii chorób przewlekłych.
W Vitacomplextm pracujemy na sprzęcie niemieckiej firmy Med-Tronik GmbH, na aparatach MORA®Nova i MORA®Beauty

Terapie antyalergiczne MORA®

Alergia to bardzo uciążliwy problem zdrowotny, medycyna alternatywna oraz homeopatia pozwala na złagodzenie lub nawet całkowite wyeliminowanie jej objawów, dzięki czemu alergicy mogą funkcjonować całkowicie normalnie. Środki farmakologiczne, terapie i różne metody leczenia alergii eliminują intensywne uczulenia, które są kłopotliwe dla naszego organizmu. Terapie odczulające  oraz antyalergiczne stanowią wysoką skuteczność pozbycia się alergii. Gdy na około wszystko kwitnie i cały świat cieszy się nadejście wiosny, dla dużego grona ludzi uczulonych na pyłki oznacza to horror z corocznym katarem, dusznościami i uciążliwym  kaszlem. To jest alergia, czyli nadwrażliwość tkanek na oddziaływanie różnych obcych pierwiastków (alergenów). Przyczyną uczulenia może być prawie wszystko. Najczęstsze alergeny atakujące układ odpornościowy  to między innymi: kosmetyki, pyłki kwiatów, pyłki roślin, kurz, sierść, pleśń, lekarstwa, białko, produkty farmaceutyczne. Alergia to objaw łatwy do rozpoznania. Osoba alergiczna to  z podkrążonymi i łzawiącymi oczyma, zakatarzona, z napadami kaszlu, swędzącym nosem, wysypką a nawet biegunką. To zależy od rodzaju alergenu, na który jest uczulona. Jeżeli zaobserwowaliśmy u siebie którąś z tych reakcji warto byłoby wykonać testy alergiczne i zacząć właściwą kurację, która pomoże wyeliminować bądź zmniejszyć skutki alergii. Gliwice – odczulanie terapia biorezonansem. Gabinet Vitacomplex™ wykonuje testy oraz odczulanie biorezonansem, terapia MORA®. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz w pełni wykwalifikowaną kadrę, której mogą Państwo zaufać. Wiemy doskonale, jak przeprowadzać testy alergiczne za pomocą urządzenia do biorezonansu Aparat Mora® ,a także dysponujemy fachową wiedzą i przygotowaniem do przeprowadzania zabiegów odczulających metodą biorezonansu. Terapia antyalergiczna jest bardzo skuteczna i całkowicie bezinwazyjna,  nie powoduje również żadnych skutków ubocznych oraz objawów niepożądanych.

Terapia antynikotynowa MORA®

To jedna z najskuteczniejsza metoda na rzucenie palenia. Nieważne jak długo palisz, bardzo często po jednej terapii nie czujesz głodu nikotynowego. Nie ma przeciwwskazań ze względu na wiek, stan zdrowia czy okres palenia. Terapia nie ma skutków ubocznych i jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna. Po zabiegu należy pić więcej niż zwykle i nie należy się wspomagać żadnymi dodatkowymi środkami. W skrajnych przypadkach może nastąpić suchość w ustach i metaliczny posmak. Terapia antynikotynowa metodą biorezonansu MORA® pozbawia palacza głodu nikotynowego oraz oczyszcza organizm z toksyn. Do zabiegu potrzebujemy wypalonego papierosa oraz popiół . Papieros jest wkładany do kubka wejściowego urządzenia, a pacjent jest podłączany do urządzenia za pomocą specjalnych elektrod. Trzyma elektrody ręczne ,a stopy ma oparte na elektrodach stopowych. Aparat MORA®działa tak , że przekazuje do naszego organizmu fale elektromagnetyczne . Kształt fali zostaje zmieniony na odwrotny. Dwie przeciwstawne sobie fale o identycznej częstotliwości pokrywają się  (rezonans) i uruchomia się  proces detoksykacji oraz  zostaje zniwelowana potrzeba zapalenia papierosa. Rzucanie palenia z Aparatem MORA®to jednorazowa terapia. Zdarza się jednak, że niewielka ilość osób potrzebuje powtórki – wtedy powinno się ją wykonać od 2 do 14 dni po pierwszym zabiegu. W bardzo skrajnych przypadkach może się zdarzyć, że  u osób z bardzo długim stażem palenia, którzy zaczęli palić w bardzo młodym wieku, trzeba zastosować system 3 terapii. Terapie antynikotynową stosuje się wówczas  w odstępach 3-4 dniowych, jest to efekt najskuteczniejszy. Zabieg terapii antynikotynowej aparatem Mora® należy wykonywać bez biżuterii oraz urządzeń elektronicznych.

Utrata wagi w mgnieniu oka. Moduł MORA®

Moduł zarządzania waga jest przeznaczony dla osób, które są zmęczone frustracja związana z głodem i dodatkowymi kilogramami. Różne aplikacje optymalizacji żywieniowej pomagają schudnąć, odtruć, a także zapewniają wszechstronną witalizację – bez efektu jo-jo i bez głodu. Aplikacja Kontrola wagi została opracowana dla osób, które chcć schudnąć i / lub odtruć organizm.

JeNu®/program antycelullitowy

JeNu® to idealna aplikacja biorezonansowa na cellulit. Aktywna elektroda
MORA® BlueMag zapewnia, że skóra staje się bardziej gładka i elastyczna – bez żadnych skutków ubocznych. Bezbolesna aplikacja, niezwykle przyjemna i zapewnia długotrwałe rezultaty. Piękna gładka skóra – tam gdzie wcześniej była skórka pomarańczowa.

leczenie boreliozy śląsk
Borelioza/ Leczenie

Borelioza to bardzo poważny problem. Zauważamy nieustający wzrost zachorowań na tę chorobę. Pacjenci z boreliozą i jej pochodnymi (babesia, bartonella) są w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ wiedza na temat schorzenia oraz badań diagnostycznych jest bardzo mała. Choroba ta jest mylona z innymi schorzeniami. Tam, gdzie zawodzi medycyna konwencjonalna, może przydatna być medycyna naturalna, która uważana jest za jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy, pozwalającą nawet na całkowite pozbycie się choroby.

W naszym Gabinecie Vitacomplex™ w Gliwicach przy ul.Dubois 8 wykonujemy kompleksową ocenę całego organizmu. Aparat MORA® Nova to najnowszy aparat z rodziny Mora®, który znajdziecie Państwo tylko w naszym gabinecie – umożliwia postawienie diagnozy m.in. pod kątem boreliozy i jej koinfekcji oraz leczenie poprzez skuteczne terapie .

Umów się na wizytę już dzisiaj!

+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na co dzień!

Chociaż niektóre osoby zgłaszają pozytywne doświadczenia z biorezonansem i terapią ozonową, niezwykle ważne jest, aby priorytetowo potraktować konsultację z wykwalifikowanym lekarzem. Konwencjonalne podejścia medyczne, poparte dowodami naukowymi, powinny być pierwszym wyborem w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Biorezonans i terapię ozonem można uznać za opcje uzupełniające, należy jednak podchodzić do nich ostrożnie i pod okiem licencjonowanego pracownika służby zdrowia.