Vitacomplex™

Aparaty Mora®

Autoryzowany dystrybutor
Med-Tronik GmbH

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę firmy Med-Tronik GmbH.

VitacomplexTM

Od 40 lat system MORA® jest ważną metodą niezawodnej diagnozy i ukierunkowanego leczenia. Nasze doświadczenie pozwala nam stworzyć unikalne połączenie tradycyjnych zabiegów i najnowocześniejszej technologii. Najnowocześniejsze procesy rozwojowe i coraz bardziej szczegółowe badania umożliwiają ciągły rozwój naszych produktów. Nie boimy się zbaczać z dobrze utartych ścieżek i wkraczać na nowe obszary, aby opracowywać produkty spełniające wymagania naszych współczesnych czasów. Przekazywanie wiedzy: Kompleksowe szkolenia, seminaria i wymiana doświadczeń na najwyższym poziomie zapewniają ukierunkowane i uzasadnione korzystanie z systemu MORA® przez kompetentnych terapeutów. Z przyjemnością towarzyszymy i doradzamy terapeutom i pacjentom w korzystaniu z systemu MORA®Poważnie podchodzimy do twoich pytań i sugestii. Poprzez bezpośredni kontakt z terapeutami i pacjentami jesteśmy wrażliwi na ich życzenia i potrzeby. VitacomplexTM jako autoryzowany wyłączny dystrybutor aparatów MORA® na Polskę zapewnia pełną opiekę posprzedażową.

Ponad 40 lat temu inżynier Erich Rasche i doktor dr inż. Franz Morell rozpoznał ograniczenia leczenia uzależnień od narkotyków
i badał alternatywne metody leczenia.

Odkryj wraz z nami korzenie pioniera metody biorezonansu.

W połowie lat 70. Franz Morell i jego zięć, inżynier elektryk Erich Rasche, badali alternatywną metodę terapii. Przekazali zasadę fal i efektów wolnych od skutków ubocznych z fizyki kwantowej do technologii medycznej. Rezultatem intensywnych prac badawczych była technika, która była w stanie wchłonąć, przeanalizować i skorygować własne wibracje ciała, a następnie zwrócić je ciału – oczyszczone. To był początek klasycznego leczenia biorezonansowego, metody MORA®. MED-TRONIK GmbH wyrósł na międzynarodową firmę. Tak jak poprzednio, wszystkie produkty wytwarzane przez MED-TRONIK GmbH są nadal badane, testowane i analizowane. Z biegiem lat zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie i aplikacje były coraz bardziej udoskonalane i rozszerzane. System MORA® umożliwia terapeucie wykonywanie ukierunkowanych procedur diagnostycznych i indywidualnego leczenia pacjenta. Łagodny, zrównoważony i bezpieczny.

Dla piękna i radości życia.

Chcielibyśmy nie tylko przedstawić Ci urządzenia, różne moduły i możliwe aplikacje, ale także ważne wskazówki, które pomogą Ci zacząć z koncepcją MORA®. Proszę nie spiesz się i skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań. Cieszymy się, że tu jesteśmy.

Umów się na wizytę już dzisiaj!

+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na co dzień!