o nas

Holistyczne podejście do człowieka – to nasze motto. Człowiek cieszy się życiem, kiedy jest zdrowe ciało i umysł.
Naszą specjalizacją jest bezinwazyjne i bezbolesne diagnozowanie oraz leczenie: grzybic, pasożytów, boreliozy, bakterii, chorób odkleszczowych oraz chorobotwórczych drobnoustrojów. Zajmujemy się również psychiką człowieka, która jest równie ważna co ciało. Gabinet posiada wykwalifikowaną kadrę, bardzo miłą i serdeczną, zawsze do Państwu dyspozycji. Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych usług, dlatego też nasz personel jest skrupulatnie dobierany oraz systematycznie dokształcany. Współpracujemy tylko z ludźmi, którzy swoją pracę traktują jako absolutną pasje.
MORA® Nova
U nas możecie Państwo wykonać test obciążeń organizmu oraz testy alergiczne. Pracujemy jako jedyni w Polsce na aparacie MORA® Nova, który jest najnowocześniejszym sprzętem obecnie dostępnym. Jest to metoda diagnozowania i regulacji zaburzeń w naszym organizmie wykorzystująca osiągnięcia biofizyki i medycyny biologicznej. Umożliwia nam to diagnozę oraz terapię poprzez wykorzystanie drgań wytwarzanych przez komórki organizmu oraz naturalnego pola elektromagnetycznego.
MORA® Beauty
W naszej ofercie posiadamy również Aparat MORA® Beauty stworzony jest do korzystania z następujących programów:
• Cellulit – JeNu®
• Terapia antynikotynowa – Zaprzestanie palenia 
• Utrata masy ciała – Kontrola wagi 
• Wellness – Biofonia 
To bezpieczna i skuteczna metoda do pięknej sylwetki, bez cellulitu i efektu jojo, zdrowych włosów, skóry i paznokci. Każdy zabieg to relaks zmierzający do ideału.
Digetron 100
W naszej ofercie znajdą Państwo, również urządzenie Digetron 100, która polega na wprowadzeniu programów terapeutycznych mających na celu, likwidować grzyby, pasożyty, bakterie, wirusy, różnego rodzaju bóle w tym grypowe, migrenowe oraz wiele innych dolegliwości. Terapie na urządzeniu Digetron 100 są bardzo skuteczne na problemy z układem krążenia czy katarem. Polecany przede wszystkim w zwalczaniu boreliozy oraz jako terapie wspomagające w leczeniu nowotworów.
Kwantowy analizator Biorezonansu Magnetycznego BQAS
BQAS – to badanie krwi bez krwi. Jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie. Osiągnij lepsze zrozumienie swojego ciała dzięki inteligentnej diagnostyce BQAS.
Ponad 250 parametrów w mniej niż 2 minuty z cennymi informacjami na temat nierównowagi w ciele. Dzięki BQAS możesz zobaczyć „wspólny wątek”, tj. obraz twojej obecnej sytuacji fizycznej.
Oznacza to, że dysharmonie fizyczne można już rozpoznać na etapie ich rozwoju i możesz podjąć określone środki zaradcze, zanim spowodują one zagrożenie dla Ciebie.
Ozonoterapia
W naszej ofercie znajdą Państwo również ozonoterapie. Możemy stosować jako integralna część programu leczenia nowotworów, jak również bardzo skuteczną terapią w przypadku chorób przewlekłych. Ozonoterapia to metoda stosowana w leczeniu ran zainfekowanych, reumatyzmu, chorób układu krążenia oraz wielu innych chorób przewlekłych. W profilaktyce stosowana w celu wzmocnienia organizmu, dająca duży zastrzyk energii oraz bardzo szybko i widocznie poprawiająca kondycje i wygląd skóry. Bardzo skuteczna również w leczenie Boreliozy. 
Kroplówki witaminowe 
Oferujemy Państwu najwyższej jakości kroplówki wpływające bardzo korzystnie na stan ogólny całego organizmu, a także wspomagające leczenie.To wspaniała alternatywa dla osób, które chcą wzmocnić swój organizm, uzupełnić niedobory witamin oraz minerałów, a także podnieść jakość swojego życia. To oferta również skierowana do osób, które zmagają się chorobami i schorzeniami, jak i do osób zdrowych, które pragną oczyścić swój organizm i poprawić wygląd skóry. Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości dożylną suplementację witamin i minerałów. Zalet podania w ten sposób składników odżywczych jest bardzo dużo, a do najważniejsze to, iż wszystkie cenne substancje trafiają bezpośrednio do krwi.
Pracownia psychotechniczna
Oferujemy Państwu badania psychotechniczne oraz badania sprawności psychomotorycznej
Gabinet psychologiczny
W naszym gabinecie świadczymy usługi w zakresie poradnictwa i pomocy psychologicznej. Oferujemy wsparcie w sytuacjach trudnych czy przełomowych. Swoje działania koncentrujemy wokół identyfikacji istoty doświadczanego przez klienta problemu, czynników uruchamiających i podtrzymujących, a także strategiach radzenia sobie w sytuacjach życia codziennego.
Gabinet terapii dzieci i młodzieży
W życiu dziecka lub nastolatka czasami pojawi się problem, z którym nie zawsze potrafi sobie poradzić. Często również rodzice są bezradni. W takich momentach warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże Państwu uporać się z takimi trudnościami. Zajmujemy się pomocą psychologiczno-pedagogiczną pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych, przejawiających się zachowań agresywnych i opozycyjno-buntowniczych, lękowych, depresyjnych.
Pracownia arteterapii
Świadczymy usługi terapeutyczne w postaci sesji indywidualnych i grupowych. Arteterapia jest formą terapii, której podstawowym narzędziem jest sztuka. Działalność arteterapeutyczna jest dziedziną praktyki terapeutycznej z pogranicza psychologii, medycyny, pedagogiki oraz sztuki.
TUS (TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH)
W zakresie naszych kompetencji oferujemy Państwu, również pomoc psychologiczno-terapeutyczną obejmującą trening umiejętności społecznych: TUS jest to forma regularnego treningu grupowego, którego celem jest umiejętność rozpoznawania emocji, umiejętność kontrolowania własnego napięcia emocjonalnego i fizycznego, umiejętność przeżywania pozytywnych doświadczeń w grupie rówieśniczej, poprawa samooceny.
Grupy wsparcia
Grupa wsparcia to grupa połączona ze sobą wspólnym problemem i chęcią poradzenia sobie z nim. Na zajęciach dzielimy się doświadczeniem w pokonywaniu trudności, wymieniamy przydatne informacje, budujemy poczucie wartości wśród członków grupy, zwalczamy bezradność, budujemy motywację, dzielimy się wsparciem emocjonalnym.
Dietetyk
Dietetyk to specjalista ochrony zdrowia, a jego kompetencje to żywienie człowieka w zdrowiu i w chorobie. Zajmuje się żywieniem osób indywidualnych i zbiorowym, edukacją na temat żywienia oraz promocją zdrowia. Dietetyk to specjalista interdyscyplinarny, bo wiedza jego obejmuje także dziedziny  z zakresu psychologii, medycyny, anatomii i biochemi. 
facebook instagram