Vitacomplex™

Marta Król

Nowy Fizjoterapeuta w Vitacomplextm

mgr Marta Król – fizjoterapeuta

– mgr fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

– Specjalistka w zakresie bioenergetycznej terapii informacyjnej, ukończyła profesjonalny kurs ProMora Polska w obszarze badań, diagnostyki oraz terapii na aparacie Mora.

– Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem o zróżnicowanych jednostkach chorobowych. 

– Indywidualnie, szczegółowo oraz holistycznie podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta, dobierając odpowiednie terapie lecznicze.  Łączy koncepcje medycyny naturalnej z medycyną akademicką.

– Ukończyła Kurs Thera-Band, zdobywając wiedzę na temat równowagi mięśniowej oraz stabilizacji kręgosłupa i poszczególnych stawów. 

– Ukończyła Kurs Tapingu Rehabilitacyjnego wykorzystywanego w rehabilitacji i sporcie. Ma on zastosowanie w schorzeniach i dysfunkcjach neurologicznych, w urazach i przeciążeniach narządu ruchu, w wadach postawy, w zespołach bólowych kręgosłupa oraz w urazach sportowych.

– Ukończyła Kurs Masażu Leczniczego w Rehabilitacji w tym: masaż leczniczy klasyczny, masaż relaksacyjny oraz masaż bańką chińską.

– Brała udział w International FDM Congress w Katowicach. Metody Fascial Distortion Model, według której kluczowa rolę w różnego rodzaju schorzeniach  oraz dysfunkcjach narządu ruchu odgrywa powięź.

Umów się na wizytę już dzisiaj!

+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na co dzień!