Vitacomplex™

BQAS

Kwantowy analizator Biorezonansu Magnetycznego

Jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie.
Osiągnij lepsze zrozumienie swojego ciała dzięki inteligentnej diagnostyce BQAS. Ponad 250 parametrów w mniej niż 2 minuty z cennymi informacjami na temat nierównowagi w ciele.
Dzięki BQAS możesz zobaczyć „wspólny wątek”, tj. Obraz twojej obecnej sytuacji fizycznej.
Oznacza to, że dysharmonie fizyczne można już rozpoznać na etapie ich rozwoju i możesz podjąć określone środki zaradcze, zanim spowodują one zagrożenie dla ciebie. Zwykła diagnostyka jest złożona i droga. Coraz więcej znaczących badań jest usuwanych z katalogu usług świadczonych przez ubezpieczycieli zdrowotnych. Dlatego inteligentne i zrównoważone opcje diagnostyczne wczesnego wykrywania są tak ważne. Dzięki BQAS mamy możliwość zbadania wszystkich niezbędnych parametrów w mniej niż dwie minuty, aby zidentyfikować przyczynę i ukierunkować na poprawę obecnej sytuacji.
Oceny ułatwiają zrozumienie twojego ciała.

Chociaż niektóre osoby zgłaszają pozytywne doświadczenia z biorezonansem i terapią ozonową, niezwykle ważne jest, aby priorytetowo potraktować konsultację z wykwalifikowanym lekarzem. Konwencjonalne podejścia medyczne, poparte dowodami naukowymi, powinny być pierwszym wyborem w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Biorezonans i terapię ozonem można uznać za opcje uzupełniające, należy jednak podchodzić do nich ostrożnie i pod okiem licencjonowanego pracownika służby zdrowia.