Vitacomplex™

Menu w języku polskim już dostępne

Aparaty Mora® Nova oraz Mora®Beauty są już dostępne z menu w języku polskim

MORA® Nova i MORA® Beauty

Ekscytująca wiadomość dla terapeutów: Urządzenia Mora® Nova i Mora® Beauty mają teraz polskie menu!

Z przyjemnością dzielimy się ekscytującą wiadomością, że nasze innowacyjne urządzenia Mora® Nova i Mora® Beauty przeszły znaczące ulepszenia. Przedstawiamy najnowszą aktualizację – przyjazne menu dostępne już w języku polskim, mające na celu usprawnienie i uproszczenie pracy każdego dedykowanego terapeuty.

W MORA® dostrzegamy różnorodne potrzeby terapeutów i angażujemy się w ciągłe doskonalenie naszych technologii, aby lepiej służyć globalnym społecznościom zajmującym się zdrowiem i urodą. Dzięki wprowadzeniu polskiej opcji menu na urządzeniach Mora® Nova i Mora® Beauty, terapeuci mogą teraz bezproblemowo poruszać się po funkcjach w swoim ojczystym języku, optymalizując przepływ pracy i poprawiając ogólne wrażenia użytkownika.

Ten przemyślany dodatek ma na celu jeszcze bardziej uczynić obsługę urządzeń Mora®, zapewniając terapeutom w Polsce i poza nią możliwość pełnego wykorzystania zaawansowanych funkcji Mora® Nova do terapii biorezonansowej oraz Mora® Beauty do najnowocześniejszych zastosowań estetycznych i wellness.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem, czy dopiero rozpoczynasz podróż w świat holistycznych terapii i zabiegów pielęgnacyjnych, opcja polskiego menu otwiera przed Tobą świat możliwości. Terapeuci mogą teraz bez wysiłku odkrywać możliwości tych urządzeń, integrując je ze swoją praktyką z pewnością i precyzją.

Nasze zaangażowanie w innowacje i zadowolenie użytkowników pozostaje najważniejszym elementem naszych działań. Oferując polskie menu na urządzeniach Mora® Nova i Mora® Beauty, chcemy wzmocnić pozycję terapeutów, zapewniając im narzędzia, które płynnie dopasowują się do ich preferencji językowych i wymagań zawodowych.

Rozpocznij nową erę prostoty i efektywności w swoich działaniach terapeutycznych dzięki Mora® Nova i Mora® Beauty. Twój sukces jest naszym priorytetem i dzięki tym ulepszonym funkcjom nie możemy się doczekać, aby przyczynić się do ciągłego sukcesu terapeutów, którzy dbają o dobro swoich klientów. Już dziś poznaj przyszłość holistycznych terapii i zabiegów upiększających z MORA®!

Umów się na wizytę już dzisiaj!

+48 697 790 000 / +48 882 800 010

ul. Stanisława Dubois 8, 44-100 Gliwice

Polub nasz profil na:

facebookinstagram

Bądź z nami na co dzień!